EBRU POLAT, 4.ŞUBESİNİ AÇTI

EBRU POLAT, 4.ŞUBESİNİ AÇTI

Tarih 12 Ocak 2022, 14:30 Editör

Güzel şarkıcı Ebru Polat, geçtiğimiz gün Ataşehir'de yeni açtığı güzellik merkezinde görüntülendi. Polat “Hedefim herkesi zayıflatmak” ifadelerini kullandı. Başarılı şarkıcı Ebru Polat yeni açtığı güzellik merkezinde bazı önemli açıklamalarda bulundu.

Ebru Polat açılışını yaptığı güzellik merkezinde: "Her ay bir yerlerde yeni şubeler açmaya başladık, güzellik salonlarımız her yerde var keyifliyiz" diye konuştu.
Muhabirlerin "Yeni mekanınız hakkında neler söylemek istersiniz?" sorusuna güzel şarkıcı Ebru Polat: "Bayilik verdiğimiz iş ortaklarımızla birlikte herkesi zayıflatacağız, sıkılaştıracağız, popoları taş gibi yapacağız" açıklamalarını yaptı. Asıl mesleği Avukatlık olan ve uzun süredir mesleğini yapmayan Ebru Polat bir yıl içinde Hukuk'a tekrar döneceğini ve Avukatlık mesleğini yapmaya başlayacağını sözlerine ekledi.

Bu haber 653 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

Çınarcık'ta YILIN DÜĞÜNÜ... Mutluluklar

Çınarcık'ta YILIN DÜĞÜNÜ... Mutluluklar Çınarcık'ın elit mekanlarından Kaktüs, yılın düğününe ev sahipliği yaptı. Ünlü sanatçı Hülya Polat'ın sahne...

BASIN MENSUPLARI VE AİLELERİ İLE BULUŞTU

BASIN MENSUPLARI VE AİLELERİ İLE BULUŞTU Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Çalışan Gazeteciler Günü ve 16 Ocak Basın Onur Günü nedeniyle Yalova bası...

YALOVA MAGAZİN / Vedat YILMAZ